GLAMUR o nas

 BUTIK MALUCHA

Butik Malucha to wyjątkowe miejsce na mapie Olesna. Kochają je wszystkie mamy, a jeszcze bardziej – maluchy! To cudowna przestrzeń, w której każdy rodzic może liczyć na wsparcie, fachowe doradztwo i uśmiech. Butik posiada także swój sklep internetowy, aby cudownym asortymentem dzielić się z mamusiami z każdej części Polski.

Butik Malucha zrzesza jedynie wyjątkowe, bezpieczne i starannie wyselekcjonowane marki. Wśród asortymentu znajdziecie m.in. przepiękne, pastelowe zabawki Little Dutch, totalnie odjechane jeździki Wheely Bug, kurę babci Dany La Millou, bajeczne kolorowanki Auzou czy cudowne ubranka Mayoral – słowem: wszystko, co niezbędne dla mamy i dla maluszka.

Jest jeszcze jedna firma, którą musicie poznać – Inkari. To niesamowite pluszowe alpaki wykonywane ręcznie w Peru ze 100% wełny z … alpaki  Urocze maskotki są tak niesamowite, że po prostu chce się je przytulać! Wełna z alpak jest miękka, ciepła i wytrzymała, ale przede wszystkim hipoalergiczna i przyjazna dla środowiska. To milutkie zwierzątko, poza masą słodkości daje także wiele dobrego.  Inkari wspiera fundację Creating Waters Foundation, która zapewnia dostawy wody najuboższej części ludności zamieszkującej Peru. Zakochacie się w tych pluszakach od pierwszego wejrzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *