Zakres cen:

Pokaż:
Sortuj:
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Ładowanie...

No more items available

Pluszaki od zawsze wywołują uśmiech na twarzy dzieci. W Butiku Malucha dbamy o to, aby kolekcja była różnorodna i dopasowana do wielu gustów i potrzeb maluchów. Nasze pluszowe towarzystwo to nie tylko zabawki, to prawdziwi przyjaciele, gotowi do przytulenia i wspólnego spędzenia czasu.

W naszym sklepie online znajdziesz maskotki alpaki – miłe i przytulne zwierzątka, które od teraz mogą stać się przyjaciółmi Twojego dziecka.

Jakie maskotki alpaki znajdziesz w naszym sklepie online? Rodzaje

W Butki Malucha możesz wybierać spośród alpak dostępnych w wielu kolorach. Znajdziesz u nas m.in.:

  • alpaka naturalna
  • alpaka kolorowa (różowa, fioletowa, niebieska, czerwona, żółta, pomarańczowa, zielona)
  • unikatowe/ limitowane (np. Calico, Drak Roast, Cortado, Winter Badger)

Z czego wykonane są pluszaki alpaki?

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci alpaki wykonano ręcznie z wysokiej jakości naturalnej peruwiańskiej wełny. Każda maskotka została starannie wykończona z dbałością o nawet najmniejszy detal.

Wybierając maskotki alpaki z naszego sklepu, masz pewność, że podczas produkcji nie użyto żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Są w 100% ekologiczne i hipoalergiczne – są doskonałe dla osób, podatnych na alergie.

Zastosowanie maskotek alpak

Pluszaki alpaki to oczywiście najlepsi przyjaciele naszych dzieci. Są przytulne i miłe w dotyku. To nie tylko zabawki, to także maskotki, które dzięki swojej puchatej formie niwelują napięcie i budują poczucie bezpieczeństwa. Każde dziecko, dotykając i głaszcząc zwierzątko, z pewnością odczuje przyjemność z bliskości tak miękkiego towarzysza.

Zamów maskotki przytulanki w sklepie Butik Malucha

Podaruj swojemu dziecku miłą i puchatą alpakę, która od teraz stanie się dla niego nieodłącznym przyjacielem wielu wypraw. Wybierz maskotkę, którą pokocha Twoje dziecko. Jesteśmy pierwszym salonem dziecięcym w Polsce, który wprowadził na krajowy rynek te urocze pluszaki od producenta INKARI.

Zależało nam na tym, aby każda zabawka, która trafia w ręce dzieci, była produktem premium, wolnym od niskiej jakości materiałów i pozbawionym szkodliwych substancji.